Слухати

Селище на Донеччині затоплене через прорив водогону (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Селище на Донеччині затоплене через прорив водогону (ФОТО)

14 січня 2018 - 13:40
Чигирі розташовані в сірій зоні, що не контролюється ні українськими військовими, ні бойовиками.

Жителі селища Чигарі під Торецьком у Донецькій області живуть без газу та потерпають від підтоплень через прорив водопроводу. Про це в коментарі Громадському радіо розповів голова гуманітарної місії «Проліска» Євген Каплін.

За його словами, найбільш актуальна проблема пов’язана саме з проривом водопроводу Горлівка-Торецьк, яким подається вода з неподконтрольної Україні території на подконтрольну.

«Мало того, що вода тече прямо по селищу, вона ще й стікає в шахту Гагаріна, що контролюється вже не українською стороною. Через це піднімаються шахтні води. Фактично сьогодні селище підтоплюється. Ми бачили затоплені будинки, на більшості вулиць затоплені підвали — люди не можуть ні зберігати там консервацію, ні сховатися під час обстрілів», — розповів Каплін.

Також, за його словами, в людей затопило городи. В селище передали насоси, щоб жителі могли хоча б тимчасово відкачувати воду.

Каплін пояснив, що усунути проблему майже неможливо, оскільки на водогоні розташовані позиції обох сторін.

Селище Чигирі розташоване в сірій зоні, що не котролюється ні українськими військовими, ні бойовиками.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+