Слухати

У Києві оркестр на закритті фестивалю грає «Я піду в далекі гори» та світові хіти / Новини на Громадському радіо

У Києві оркестр на закритті фестивалю грає «Я піду в далекі гори» та світові хіти

14 січня 2018 - 18:46
Kyiv Fantastic Orchestra вирішив зіграти на сцені українську та світову музику

У столиці на Софійській площі Kyiv Fantastic Orchestra сьогодні, 14 січня, закриває фестиваль «Неорік 2018» із українським та світовим репертуаром.

Про це розповів в ефірі Громадського радіо продюсер оркестру Юрій Лашкай.

«Цього разу ми підготували різні композиції, починаючи від відомих українських хітів, «Я піду в далекі гори», закінчуючи купою сучасних творів, які звучать на радіостанціях, які відомі абсолютно всім слухачам в усьому світі, не лише в Україні. Серед тих творів і музика з «Ла-ла ленду» та з інших відомих фільмів», — розповів Юрій Лашкай.

Він також зазначив, що диригує оркестром молодий океструвальник Віталій Фізер. 

Окрім того, разом з оркестром беруть участь у концерті композитор і піаніст Андрей Соловйов, співак Паул Манандіш (Франція) та колектив «NAOSLEEP».

Концерт триватиме на Софіївській площі до 22 години. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+