Слухати

Українського лікаря, викраденого в Лівії кілька днів тому, звільнили / Новини на Громадському радіо

Українського лікаря, викраденого в Лівії кілька днів тому, звільнили

14 січня 2018 - 08:33
У МЗС України просять утриматися від поїздок до Лівії, бо домовлятися з місцевими угрупованнями дипломатичним шляхом украй складно

Українця, який працював у лівійському місті Себга лікарем за контрактом, звільнили після того, як його викрали члени одного з численних збройних угруповань. Про це повідомляє Міністерство закордонних справ України.

Зазначається. що викрадення сталося кілька днів тому.

«Звільнення відбулося завдяки домовленостям, досягнутим українськими дипломатами під час переговорів з ватажками місцевих племен», — йдеться в повідомленні МЗС.

Де зараз перебуває звільнений та в якому він стані, не зазначається.

У МЗС України також просять утриматися від поїздок до Лівії, а тих, хто вже там перебуває, просять негайно залишити територію країни.

«В умовах складної безпекової ситуації у цій країні врегулювання подібних питань дипломатичними шляхами є вкрай проблематичним», — пояснюють у міністерстві.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+