Слухати

Завдяки новому передавачу Громадське радіо буде краще чути у Донецьку  / Новини на Громадському радіо

Завдяки новому передавачу Громадське радіо буде краще чути у Донецьку

14 січня 2018 - 14:51
Команда Громадського радіо сподівається, що так більше людей зможуть слухати ефіри у Донецьку

Громадське радіо днями розпочне мовлення на Донеччині у прифронтовому місті Костянтинівка. Завдяки новому передавачу радіо буде краще чути в окупованому Донецьку.

Про це розповів в ефірі директор ПГО ТРК «Громадське радіо» Олександр Бузюк.

«У Костянтинівці ми будемо мовити на частоті 91,8 фм – передавач потужністю 2 кіловати. Маємо сподівання, що від початку мовлення у Костянтинівці, нас буде краще чути у самому Донецьку. Тому що час від часу до нас доходять дзвінки від слухачів, або нам пишуть на пошту, що чують нас у Донецьку.  Сподіваюсь, що якщо почне мовити у Костянтинівці, то таких дзвінків буде більше і зросте кількість слухачів», — зазначив Олександр Бузюк.

Також від сьогодні, 14 січня, Громадське радіо має частоту на Одещині у поселенні Захарівка. Раніше 30 грудня 2017 року радіо почало мовити у Арцизі Одеської області. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+