Слухати

Заява Порошенка до ФСБ є підробкою, — АП / Новини на Громадському радіо

Заява Порошенка до ФСБ є підробкою, — АП

14 січня 2018 - 09:54
В Адміністрації президента заявили, що грузинський телеканал розповсюдив фейковий документ на замовлення російських спецслужб

Оприлюднені грузинським телеканалом «Руставі-2» заяви до Федеральної служби безпеки Росії, які писав нібито Петро Порошенко, є підробкою. Про це заявили в прес-службі Адміністрації президента України.

Увагу, зокрема, звертають на те, що 2007 року син Порошенка Олексій не був одружений, хоча в документі написано зворотнє.

Вчора грузинський телеканал «Руставі-2» опублікував нібито копії звернень президента Петра Порошенка до ФСБ Росії,  де він обіцяє не діяти проти інтересів Росії.

Як ішлося в повідомленні грузинського телеканалу, ці папери були написані тоді ще народним депутатом Порошенком 2007 року, коли його не пустили до Росії. Згодом представники російського Міністерства закордонних справ поширили документ, де сказано, що заборона на в’їзд до Росії народного депутата України Порошенка є відповіддю на недружню акцію української сторони.

На одній зі сторінок опублікованих «документів» вказується, що нібито Порошенко хоче в’їхати до Росії, оскільки він «в інтересах Росії» залучає великі інвестиції, а в Санкт-Петербурзі проживають батьки дружини його старшого сина Олексія.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+