Слухати

Жителі острова у Папуа Нова Гвінея евакуюються після вибуху вулкана / Новини на Громадському радіо

Жителі острова у Папуа Нова Гвінея евакуюються після вибуху вулкана

14 січня 2018 - 13:00
Перше виверження вулкана на острові Кадовар сталося 5 січня

Близько півтори тисячі людей почали евакуацію з північного узбережжя острова Папуа Нова Гвінея(ПНГ) після вибуху поблизу вулкана.

Про це повідомив місцевий Червоний Хрест у неділю, повідомляє Reuters.

Вулкан на острові Кадовар, який розташований за 24 кілометри на північ від материкового Папуа, почав виверження вранці 5 січня.

Це спричинило евакуацію 590 жителів Кадовару до сусіднього острова Блуп-Блуп.

Після кількох дів викидів попелу у повітря, вулкан вибухнув сяючими червоними породами та діоксидом сірки у п’ятницю, 12 січня. Через що уряд ПНГ вирішив евакуювати також мешканців острова Блуп-Блуп.

Зараз евакуйовані люди переселяються на материк. Для забезпечення евакуації, у тому числі надання води, притулку, та одягу для людей, Червоний хрест виділив $26 274. Також уряд Австралії виділив $25 000 на постачання гуманітарних послуг.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+