Слухати

Бойовики заборонили бюджетникам виїжджати з ОРДЛО / Новини на Громадському радіо

Бойовики заборонили бюджетникам виїжджати з ОРДЛО

15 січня 2018 - 16:57
Бойовики побоюються затримань жителів ОРДЛО

byudjetnikam_dnr_zapretili_viezd_v_ukrainu_8083.jpg

Так званий «указ» Захарченка //
Так званий «указ» Захарченка

Працівникам бюджетних організацій на окупованій території Донецької області заборонили з 20 грудня 2017 року виїжджати на підконтрольні території.

Ватажок так званої «ДНР» Олександр Захарченко підписав відповідний «указ».

Так зване «Міністерство державної безпеки» побоюється «вербувань» з боку українських спецслужб.

Бойовики вважають, що жителів ОРДЛО та їхніх родичів «змушують до здійснення розвідувально-підривної діяльності на території «ДНР».

LIGA.net з посиланням на джерела повідомляє, що відповідна заборона з кінця минулого року діє і на окупованих територіях Луганської області. Таке «розпорядження» стосується навчальних закладів та лікарень. Місцеві жителі вважають це залякуванням.

Нагадаємо, 11 січня в «ЛНР» заявили про повне припинення роботи оператора Vodafone.

«Vodafone.Україна» звернувся до Донецької обласної адміністрації, місії ОБСЄ та Спільного центру з контролю і координації задля дозволу на ремонт пошкоджених ліній зв’язку у Донецькій області.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+