Слухати

Луценко зустрівся з заступником генпрокурора Грузії: обговорювали питання екстрадиції

15 січня 2018 - 10:53
Заступник генпрокурора Грузії Георгій Гогадзе приїжджав у Київ наприкінці минулого тижня

12 січня у Генеральній прокуратурі України відбулася зустріч генпрокурора України Юрія Луценка з заступником генпрокурора Грузії Георгієм Гогадзе. Про це інформує прес-служба ГПУ.

Зазначається, що в рамках зустрічі сторони обговорили питання двосторонньої співпраці, зокрема щодо міжнародно-правової допомоги під час кримінального провадження та екстрадиції.

У повідомленні не сказано, про яке саме кримінальне провадження йшлося.

Проте нагадаємо, що 5 січня суд у Тбілісі визнав екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі винним у справі Сандро Гиргвліані і засудив до позбавлення волі терміном на 3 роки.

У справі Сандро Гиргвліані Міхеілу Саакашвілі пред’явлено звинувачення за статтею «зловживання службовими повноваженнями».

Згідно з обвинуваченням, Міхеіл Саакашвілі незаконно пообіцяв тодішньому керівнику Департаменту конституційної безпеки (ДКБ) Дате Ахалая, що помилує засуджених за вбивство Сандро Гиргвліані і потім вже в обхід Комісії з помилування помилував Гію Аланію, Михайла Бібілурі, Автанділу Апціаурі й Олександра Качава, створивши правовий важіль для умовно-дострокового звільнення засуджених. 

Сам Михеїл Саакашвілі назвав заочне рішення Тбіліського міського суду незаконним.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+