Слухати

Після щеплення від кору з ускладненнями ніхто не звертався, — київський Департамент охорони здоров’я / Новини на Громадському радіо

Після щеплення від кору з ускладненнями ніхто не звертався, — київський Департамент охорони здоров’я

15 січня 2018 - 12:58
З початку року і до 15 січня в Києві було зареєстровано 87 випадків захворювання на кір

За період з 10 по 14 січня в Києві 10 763 дитини отримали щеплення від кору. Також щеплення зробили 16 дорослих.

Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург.

«Якщо 10 числа наприкінці дня було вакциновано близько 50, то вже наступного дня — 5895 дітей. Але було організовано роботу впродовж дня. Ви знаєте, що раніше вакцинальні кабінети працювали по годинам, але враховуючи таку ситуацію було вжито заходів для безперебійного функціонування. Тому вакцинальні кабінети працювали і на вихідні», — розповіла Валентина Гінзбург в ефірі Громадського радіо.

За її словами, ніяких звернень з приводу ускладнень не було. Також директорка Департаменту охорони здоров’я підкреслила, що наразі у місті достатньо вакцин.

Водночас Валентина Гінзбург зауважила, що епідемії кору у Києві немає.

«Ми говоримо, що немає епідемії. Це дуже важливо — говорити, що в місті Києві епідемії немає. В місті Києві, враховуючи захворюваність за перший тиждень січня, були вжиті організаційні заходи щодо недопущення спалаху, а також заходи, направлені на зменшення захворюваності на кір», — пояснила вона.

Нагадаємо, з початку року і до 15 січня в Києві було зареєстровано 87 випадків захворювання на кір.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+