Слухати

Трюдо анонсував візит в Україну генерал-губернаторки Канади

15 січня 2018 - 19:49
Представниця королеви Єлизавети ІІ у Канаді відвідає військових, які перебувають в Україні у рамкаї операції UNIFIER
Трюдо анонсував візит в Україну генерал-губернаторки Канади / Новини на Громадському радіо

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо оголосив, що з 17 по 19 січня генерал-губернаторка Канади Джулі Пейетт відвідає Україну та Латвію.

Про це йдеться на сайті Трюдо.

Під час візиту генерал-губернаторка, яка є представницею королеви Великої Британії у Канаді, зустрінеться з президентом України Петром Порошенком. Планується обговорити співпрацю для зміцнення відносин між Канадою та Україною.

Читайте також: Україна — у канадському списку країн, за яким знімається обмеження на продаж вогнепальної зброї

Генерал-губернаторка відвідає канадські війська в Україні, що перебувають на український території у рамкаї операції UNIFIER.

Пейетт супроводжуватиме генерал Джонатан Венс, начальник штабу оборони Канади.

«Канада має чудові відносини з Україною та Латвією. Ми будемо продовжувати підтримувати ці дві країни, сприяючи постійній стабільності регіону. Візит генерал-губернаторки сприятиме подальшому зміцненню наших політичних та комерційних зв’язків і підтвердить нашу дружбу», — заявив Трюдо.

Востаннє канадський генерал-губернатор Міхаель Жан відвідав Україну у 2009 році.

Читайте також: Як Канада допомагає Україні економічно?

Операція UNIFIER — навчальна місія канадських Збройних Сил в Україні, завдяки якій Канада надає допомогу українським військовослужбовцям.

«Угода про оборонне співробітництво між Канадою та Україною, підписана в квітні 2017 року, є ключовою частиною багатогранної підтримки Канади в цілях територіальної цілісності та суверенітету, безпеки та стабільності в Україні. Ця угода є основою для співпраці з важливих питань оборони», — ідеться на сайті Трюдо.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+