Слухати

У Криму залишилось 17 українських суден та 37 літаків, — екс-командувач ВМС України

15 січня 2018 - 16:40
За словами Сергія Гайдука, процес повернення зброї та військової техніки тривав з 31 березня по 16 червня 2014 року
У Криму залишилось 17 українських суден та 37 літаків, — екс-командувач ВМС України / Новини на Громадському радіо

У Криму залишилось 17 українських суден та 37 літаків. Про це в ефірі Громадського радіо повідомив колишній командувач Військово-Морських Сил України, віце-адмірал Сергій Гайдук.

За його словами, процес повернення зброї та військової техніки тривав з 31 березня по 16 червня 2014 року. Після цього робота була припинена російською стороною в односторонньому порядку.

«З 31 березня по 16 червня 2014 року був етап повернення зброї та військової техніки, але, на жаль, в односторонньому порядку російською стороною він був зупинений. Головна аргументація – загострення ситуації на Сході нашої держави», — сказав Сергій Гайдук.

За цей період, як повідомив Сергій Гайдук, Україна повернула, зокрема, 32 судна та 79 літаків. 

«За цей короткий проміжок часу, коли було повернення техніки, була зроблена колосальна робота. Наприклад, із 49 бойових кораблів, катерів та суден забезпечення на континентальну Україну було переведено 32. Зі 116 літаків, які на той період базувалися на території АР Крим, на континентальну Україну було переміщено 79. Я вже не говорю про понад 3000 одиниць автомобільної бронетехніки, тисячі тон військово-технічного майна… Тобто робота була проведена колосальна, але вона була зупинена аргументацією російської сторони», — зазначив екс-командувач Військово-Морських Сил України.

Читайте також: Після пісеньки Дещиці про Путіна вивід техніки з Криму зупинився, — віце-адмірал Гайдук.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+