Слухати

У Львові заборонили купання у водоймах на Водохреща

15 січня 2018 - 17:48
Біля водойм планують встановити відповідні таблички «Купатися заборонено»
У Львові заборонили купання у водоймах на Водохреща / Новини на Громадському радіо

Львівська міська рада заборонила купання у водоймах Львова на Водохреща.

Такі заходи ухвалені для забезпечення безпеки на водоймах, повідомили у прес-службі відомства.

Крім того, біля водойм планують встановити відповідні таблички.

«У всіх наших міських водоймах купатися заборонено. Департамент містобудування дав доручення всім нашим ЛКП, на балансі яких є водойми, поновити таблички «Купатися заборонено» та посилити контроль у час свята Хрещення Господнього. На всіх цих об’єктах буде чергування МНСників з метою забезпечення безпеки», — повідомили у відділі екології департаменту містобудування Львівської міської ради.

Свято Хрещення Господнього відзначається в Україні 19 січня. У цей день традиційно українці ходять до церкви святити воду та купаються в ополонці на водоймах.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+