Слухати

У Саудівській Аравії запрацювали кінотеатри вперше після 35-річної заборони

15 січня 2018 - 18:34
Заборона на демонстрацію фільмів у кінотеатрах Саудівської Аравії була запроваджена у 80-х
У Саудівській Аравії запрацювали кінотеатри вперше після 35-річної заборони / Новини на Громадському радіо

У Саудівській Аравії розпочали показ анімаційних дитячих фільмів в імпровізованому театрі після того, як була скасована 35-річна заборона на кінотеатри.

Про це повідомляє Reuters.

Скасування у грудні заборони кінотеатри є частиною ліберальних реформ, серед яких дозвіл на комедійні шоу та водіння жінками авто.

Наразі влада фінансує тимчасове розташування державного культурного залу в місті Джидда.

«До цих пір не існує інфраструктури для кінотеатрів, тому ми намагаємось скористатись (альтернативними) майданчиками, щоб імітувати кінематографічну форму», — сказав Мамдух Салім, який організував тижневу демонстрацію.

Кінотеатри у Саудівській Аравії були заборонені на початку 80-х років під натиском ісламістів.

Реформи, які запроваджує 32-річний наслідний принц Мохаммед бін Сальман, послабили багато з цих обмежень, оскільки уряд намагається розширити можливості економіки та зменшити залежність від нафти.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+