Слухати

Відсутність зв’язку в ОРДЛО: Vodafone звернувся з дозволом на ремонт кабелів

15 січня 2018 - 16:08
Компанія ще не отримала дозволу на ремонт і відповідних гарантій безпеки для бригади
Відсутність зв’язку в ОРДЛО: Vodafone звернувся з дозволом на ремонт кабелів / Новини на Громадському радіо

Оператор зв’язку «Vodafone.Україна» звернувся до Донецької обласної адміністрації, місії ОБСЄ та Спільного центру з контролю і координації задля дозволу на ремонт пошкоджених ліній зв’язку у Донецькій області. Про це у коментарі Громадському повідомила прес-секретарка компанії Вікторія Рубан.

Вона підтвердила, що 11 січня були пошкоджені магістральні кабелі ліній зв’язку, через що у так званій «ДНР» та частині підконтрольної Донеччини зник зв’язок.

«Одне з пошкоджень, яке може бути ліквідоване, — в сірій зоні. Практично його можна відремонтувати, якщо буде фізичний доступ до цієї ділянки», — сказала прес-секретарка.

Вона при цьому не уточнила координати цієї території, бо «це може бути предметом маніпуляцій і небезпечно».

За словами Рубан, компанія ще не отримала дозволу на ремонт і відповідних гарантій безпеки для бригади.

«Ми б хотіли відновити зв’язок, бо там наші люди живуть. Наскільки я розумію, українських операторів на непідконтрольній території не залишилось. Переважна більшість користувалася Vodafone — це декілька мільйонів людей».

Як уточнила прес-секретарка, з Vodafone не можна телефонувати на номери оператора «ДНР» — «Фенікс», адже українська компанія працює лише по ліцензіях, яких у «Фенікса» немає.

Також, за словами Рубан, на окупованій території закриті усі офіси Vodafone, не продаються офіційно стартові пакети. А рахунки поповнити можна на підконтрольній Україні території.

Нагадаємо, 11 січня в «ЛНР» заявили про повне припинення роботи оператора Vodafone.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+