Слухати

Закордонні відпустки робітників МВС РФ обмежили 13 країнами (ДОКУМЕНТИ)

15 січня 2018 - 13:49
Разом з тим в структурі посилили облік працівників, у яких є закордонні паспорти
Закордонні відпустки робітників МВС РФ обмежили 13 країнами (ДОКУМЕНТИ) / Новини на Громадському радіо

В 2018 року МВС РФ скоротило список дозволених до відвідання співробітникам відомства країн до тринадцяти. Більшість з них — колишні республіки СРСР, пише РБК з посиланням на Асоціацію туроператів Росії. 

Відповідне розпорядження  на розпорядження голови МВС РФ Володимира Колокольцева, підписане в кінці грудня 2017 року.

Співробітникам МВС РФ в 2018 році дозволено відпочивати всього в тринадцяти зарубіжних країнах. Це колишні союзні республіки СРСР — Азербайджан, Вірменія, Казахстан, Киргизія, Таджикистан, Білорусь, Туркменістан і Узбекистан, а також не визнані більшістю країн міжнародного співтовариства, але визнані Росією Південна Осетія і Абхазія.

Країн далекого зарубіжжя в списку всього три — В’єтнам, Китай і Куба. Тут можна організувати пляжний відпочинок в будь-який час року.

Цього року до списку не увійшли Туреччина, Єгипет, Марокко, Туніс, Таїланд і кілька інших країн, які були дозволені до відвідування в 2015 і 2016 роках.

Паблік «Омбудсмен полиции» оприлюднив тексти наказу. В документі зазначається, що країни визначались на підставі аналізу «військово-політичної, криміногенної, санітарно-епідеміологічної та природно-кліматичної обстановки».

prykaz.jpg

Наказ щодо відпусток працівників поліції РФ // vk.com
Наказ щодо відпусток працівників поліції РФ
vk.com

prykaz2.jpg

Наказ щодо відпусток працівників поліції РФ // vk.com
Наказ щодо відпусток працівників поліції РФ
vk.com

В АТОР також зазначають, що до деяких країн організувати поїздку у відпустку буде непросто: наприклад, між Росією і Туркменістаном діє візовий режим, а організованого туристичного відпочинку для росіян на цьому напрямку майже не існує.

Слабо розвинені в Росії послуги з організації турів до Середньої Азії — Казахстану, Киргизії і Таджикистану.

Досить дорогим напрямом буде Узбекистан, так як «туристичні поїздки туди обмежені сезонністю і високою ціною перельоту», зазначає АТОР.

 

Ще до підписання розпорядження працівники МВС РФ обурювалися через відмови щодо виїзду на відпочинок за кордон. Як приклад — історія слідчої з Ярославля. В заяві вона вказала, і країну, до якої планує подорож, і час подорожі. Відпустку співробітниці надали, але щодо виїзду за кордон «позитивного рішення не прийняли».

otpusk1.jpg

Заява на відпочинок // vk.com
Заява на відпочинок
vk.com

vidpochynok_1.jpg

Відмова у заяві щодо відпочинку за кордоном // vk.com
Відмова у заяві щодо відпочинку за кордоном
vk.com

В грудні керівники підрозділів ГУ МВС по Санкт-Петербургу та Ленінградській області отримали тайпограму, відповідно до якої вони щоквартально мають проводити облік закордонних паспортів співробітників, які мають доступ до секретних даних. Також керівники підрозділів мають передати закордонні паспорти до відділу по роботі з особистим складом та щоквартально надавати списки співробітників, які мають закордонні паспорти.

teletaypograma.jpg

Телетайпограма // vk.com
Телетайпограма
vk.com

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+