Слухати

Деякі нардепи незаконно перетинали КПВВ на Донбасі, - Геращенко / Новини на Громадському радіо

Деякі нардепи незаконно перетинали КПВВ на Донбасі, - Геращенко

16 січня 2018 - 18:23
Перша віце-спікерка ВР не уточнила, кого саме має на увазі

Декілька народних депутатів порушувати порядок перетину КПВВ. Про це заявила перша віце-спікерка ВР Ірина Геращенко, коментуючи поправку №426 до закону про реінтеграцію Донбасу.

Вказана поправка стосувалася відповідальності за порушення режиму перетину КПВВ, проте Ірина Геращенко заявила, що не наполягає на ній. 

«І в цій сесійній залі є народні депутати України, які порушували перетин КПВВ, і десь «тайными, козьими тропами» кілька разів перетинали ці КПВВ, і дивом опинялися на окупованих територіях. Очевидно, що це є і порушення, і дуже сумнівні факти, за якими має бути в тому числі і відповідальність – і простих громадян, тому що не зрозуміло, як потрапляють, і народних депутатів України», — сказала Геращенко.

При цьому вона не уточнила, про кого саме йдеться.

Раніше Громадське радіо повідомляло, що Верховна Рада сьогодні планує розглянути законопроект про реінтеграцію Донбасу

Водночас, станом на 18:00 нардепи встигли розглянути тільки 481 з 673 правок до документу.

Нагадаємо, відповідно до законопроекту, тимчасова окупація Донбасу – це наслідок збройної агресії Російської Федерації. Також зазначена дата початку захоплення української території: 20 лютого 2014 року. Уся відповідальність за матеріальні та моральні збитки покладається на Кремль. Поняття АТО буде змінено на «заходи із забезпечення національної оборони, стримування збройної агресії та надання відсічі Росії»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+