Слухати

Голову «Відкритої Росії» затримали в ростовському аеропорту

16 січня 2018 - 15:41
Співробітники поліції зв'язали необхідність перевірки багажу з підвищеним рівнем екстремістської загрози в регіоні, проте затримані були тільки дві людини з рейсу
Голову «Відкритої Росії» затримали в ростовському аеропорту / Новини на Громадському радіо

Голова «Відкритої Росії» Олександр Соловйов повідомив, що його і менеджера руху Поліну Немирівську затримали в аеропорту Ростова-на-Дону поліцейські і беруть з них пояснення за брошури про те, що робити в разі затримання поліцією.

«Поліцейські затримали нас в аеропорту «Платов» Ростова-на-Дону, після зони видачі багажу, зараз з нас беруть пояснення», — сказав Соловйов «Інтерфаксу».

Він зазначив, що співробітники поліції зв’язали необхідність перевірки багажу з підвищеним рівнем екстремістської загрози в регіоні, проте затримані були тільки дві людини з рейсу.

«Перевірили багаж, їм не сподобалися правозахисні брошури, брошури з описом того, що робити, якщо тебе затримала поліція. Зараз вимагають дати пояснення, що це за брошури», — додав голова руху.

У прес-службі «Відкритої Росії» відзначили, що Соловйов і Немирівська прибули в Ростов-на-Дону для того, щоб провести правозахисний семінар в регіональному штабі Ксенії Собчак.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+