Слухати

Київський національний університет ім. Шевченка скасував заняття до весни?

16 січня 2018 - 22:01
Причина - відсутність коштів для оплати за тепло та електроенергію
Київський національний університет ім. Шевченка скасував заняття до весни? / Новини на Громадському радіо

Київський національний університет ім. Тараса Шевченка відмінив заняття до весни. Причина — відсутність коштів для оплати за тепло та електроенергію. Про це повідомив експерт з енергетики Андрій Герус. 

«Формально — це називається «дистанційне навчання». Але всі розуміють, що ні методики дистанційного навчання, ні кваліфікації викладачів для дистанційного навчання у нас немає. Ну читайте книжки, розв’язуйте задачі. У студентів свої плани: трохи відпочити, трохи підзаробити», — написав Герус.

Цю інформацію Громадському радіо підтвердив студент університету.

За його словами, їх перевели в режим дистанційного навчання, але до сьогодні вони не отримали рекомендації та настанови від викладачів.

Студент додав, що про це було відомо ще в грудні. В такому режимі вони навчатимуться до 5 березня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+