Слухати

Порошенко підписав закон, який регламентує встановлення лічильників споживачам газу / Новини на Громадському радіо

Порошенко підписав закон, який регламентує встановлення лічильників споживачам газу

16 січня 2018 - 14:05
Закон, зокрема, забороняє встановлення загальнобудинкових газових лічильників без згоди співвласників багатоквартирного будинку

Сьогодні, 16 січня, президент України підписав закон, який регламентує встановлення лічильників споживачам природного газу. Про це йдеться у повідомленні на сайті президента.

Згідно з пояснювально запискою, закон удосконалює принципи комерційного обліку природного газу і врегульовує окремі питаня встановлення його засобів, зокрема в багатоквартирних будинках, а ухвалення документу підвищить рівень захисту прав споживачів природного газу.

Так, зазначається, що відповідний закон забороняє встановлення загальнобудинкових газових лічильників без згоди співвласників багатоквартирного будинку.

Також закон передбачає, що встановлення індивідуальних лічильників природного газу може здійснюватися на умовах співфінансування побутових споживачів та суб’єктів господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території за рахунок тарифу на розподіл природного газу;

Крім того, законом змінено термін встановлення індивідуальних лічильників газу з 1 січня 2018 року на 1 січня 2021 року.

Нагадаємо, Верховна Рада підтримала проект закону №5722д щодо порядку встановлення лічильників споживачам природнього газу 21 грудня.  «За» законопроект №5722д тоді проголосувало 325 депутатів.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+