Слухати

Розслідування Republic: у Чечні катують підозрюваних у вживанні наркотиків

16 січня 2018 - 13:41
Поліцейські в Чечні катують підозрюваних у вживанні наркотиків, щоб ті визнавали свою провину
Розслідування Republic: у Чечні катують підозрюваних у вживанні наркотиків / Новини на Громадському радіо

Від затриманих через підозру вимагали зізнатися у вживанні, або розповсюдженні заборонених препаратів і розповісти, хто ще зберігає у себе наркотики. В іншому випадку  поліцейські погрожували сфабрикувати справу за кримінальними статями про теракт або участі в незаконному збройному формуванні.

Про це повідомляє Republic з посиланням на власне розслідування у якому один із затриманих  Магомед Сидік Межідов в і його брат Магомед-Алі заявили, що поліцейські катували їх, домагаючись зізнань.

У заяві, направленій в прокуратуру братами Межідовими, зокрема, йдеться про тортури електричним струмом.

У МВС Чечні, у свою чергу, заявили виданню, що в межах боротьби з наркотиками «ніяких порушень при затриманні або доставленні осіб в правоохоронні органи не виявлено, і скарг на дії співробітників органів внутрішніх справ не надходило».

Всього в республіці в 2017 році, за даними МВС, було виявлено 507 наркозлочинів, порушено 304 кримінальні справи, 213 з яких направлено до суду.

Як повідомляло Громадське радіо, у Каліфорнії легалізували вживання марихуани.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+