Слухати

Україна приєдналася до Container Control Programme. Коментар фіскальної служби / Новини на Громадському радіо

Україна приєдналася до Container Control Programme. Коментар фіскальної служби

16 січня 2018 - 21:20
Приєднавшись до Container Control Programme, Україна отримує доступ до міжнародних баз даних, за допомогою яких можна відслідковувати нелегальні потоки наркотиків, зброї і фальсифікату

Україна приєдналася до глобального контролю за незаконним обігом наркотиків, зброї та фальсифікату Всесвітньої організації об’єднаних націй (Container Control Programme). Таким чином Україна отримує доступ до міжнародних баз даних, за допомогою яких можна відслідковувати нелегальні потоки наркотиків, зброї і фальсифікату, пояснив в коментарі Громадському радіо директор департаменту протидії митним правопорушенням міжнародної взаємодії Державної фіскальної служби Василь Поїзд.

«Ще до того, як контейнер дістанеться до України. ми вже знатимемо про можливість його використання та нелегальних перевезень», — додав Поїзд.

Він зазначив, що готуючись до приєднання до програми, Україна минулого року створила дві групи в Одеському морському торгівельному порту та в аеропорту «Бориспіль». 

«Наші закордонні партнери провели навчання цих груп і вже сьогодні вони зможуть в повному обсязі аналізувати дані міжнародної системи контролю за переміщенням контейнерів. Тобто, вже зараз ми можемо в повному обсязі оцінити ризики тих вантажів, які надходять до України чи перміщуються через Україну транзитом», — розповів директор департаменту протидії митним правопорушенням міжнародної взаємодії Державної фіскальної служби Василь Поїзд.

ДФС планує створити такі оперативні пункти пропуску на західному кордоні, зазначив Василь Поїзд.

«Потік вантажів в Україну за останній час значно збільшився. За 2017 рік до країни надійшло на 700 000 контейнерів більше, ніж минулого року. Ми оформили майже на 5 мільйонів контейнерів більше і також збільшили транзит», — додав Василь Поїзд.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+