Слухати

Бойовики надали дозвіл на ремонт кабелю Vodafone / Новини на Громадському радіо

Бойовики надали дозвіл на ремонт кабелю Vodafone

17 січня 2018 - 09:06
Vodafone не працює в ОРЛО з 11 січня. Понад третина обладнання компанії на окупованих територіях виведена з ладу

Зранку 17 січня бойовики із окупованих районів Луганської області заявили, що надають гарантії безпеки мобільному оператору «Vodafone-Україна» для проведення робіт для відновлення мобільного зв’язку.

Про це заявляє представник так званої «ЛНР» Родіон Мірошник.

Він стверджує, що представники бойовиків та Збройних сил України у Спільному центрі з контролю і координації погодили ремонт магістрального оптоволоконного кабелю на окупованих територіях та вздовж лінії зіткнення.

«Терміни початку робіт залежать від мобільного оператора», — написав представник бойовиків.

Читайте також: Люди, живущие в ОРДЛО, связывают прекращение работы Vodafone с законопроектом про реинтеграцию Донбасса, - Лунева

Нагадаємо, 11 січня в «ЛНР» заявили про повне припинення роботи оператора Vodafone.

У Vodafone-Україна заявили, що зв’язок був відключений унаслідок обриву кабелю на окупованій території.

В ОРДЛО стверджували, що місце розриву магістрального оптоволоконного кабелю знаходиться на підконтрольній Україні території.

15 січня оператор звернувся до Донецької обласної адміністрації, місії ОБСЄ та Спільного центру з контролю і координації задля дозволу на ремонт пошкоджених ліній зв’язку.

16 січня у СЦКК підкреслили, що з боку української сторони виконано усі процедурні кроки щодо забезпечення початку робіт для відновлення роботи мобільного оператора.

Читайте також: При режиме тишины связь с неподконтрольными территориями удастся восстановить за световой день, - Vodafonе

16 січня абоненти Vodafone у соцмережах писали про те, що їм вдалося додзвонитися до родичів та друзів, які перебувають на непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+