Слухати

Дангадзе не йде на співпрацю зі слідством, - заступник генпрокурора  / Новини на Громадському радіо

Дангадзе не йде на співпрацю зі слідством, - заступник генпрокурора

17 січня 2018 - 23:13
Генпрокуратура називає Северіона Дангадзе посередником між Міхеілом Саакашвілі та Сергієм Курченком

«Сьогодні пан Дангадзе зберігає абсолютну тишу. Співпраця з ним була б бажаною, але не обов’язковою для успіху слідства», — розповів в ефірі Громадського радіо заступник Генпрокурора України Євгеній Єнін. 

За даними Генпрокуратури, оточення Саакашвілі отримало з Росії півмільйона доларів для фінансування мітингів під прапорами «Руху нових сил», метою яких була дестабілізація системи і захоплення влади в Україні в інтересах РФ5 грудня Луценко заявив, що оточення Саакашвілі одержало з Росії приблизно $500 тисяч на фінансування мітингів із метою повалення влади в Україні.

За словами глави ГПУ, окрім захоплення влади, метою акцій лідера «Руху нових сил» було припинення кримінального переслідування стосовно Курченка і відновлення його контролю над активами в Україні.

6 грудня Дангадзе був заарештований терміном на 2 місяці без права внесення застави. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+