Слухати

Генпрокурор Луценко звітує перед комітетом безпеки та оборони / Новини на Громадському радіо

Генпрокурор Луценко звітує перед комітетом безпеки та оборони

17 січня 2018 - 16:17
На брифінгу Луценко вже анонсував спецконфіскацію ще 3 мільярдів гривень коштів Януковича

Генпрокурор України Юрій Луценко звітує перед комітетом безпеки та оборони. 

►Луценко анонсував, що у 2018 року планується конфіскація восьми мільярдів коштів екс-президента Віктора Януковича. 

►Рішеннями судів встановлено понад 500 українських та іноземних підприємств, які брали участь у відмиванні коштів для організованого злочинного угрупування

► За словами Луценка, існування схеми розкрадання державних коштів організованим злочинним угрупованням екс-президента України Віктора Януковича та всіх причетних осіб підтверджується 30 ухваленими судом вироками.

► Генеральний прокурор України Юрій Луценко чекає на результати експертизи для підтвердження відсутності порушень з боку компанії Investment Capital Ukraine (ICU) і Ощадбанку в справі про спецконфіскацію коштів оточення колишнього президента України Віктора Януковича. На думку Юрія Луценка компанія ICU не оформляла вивід злочинних коштів Януковича. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+