Слухати

Громадське радіо мовитиме у Херсоні та Миколаєві

17 січня 2018 - 13:24
Громадське радіо вирушає 25 січня у Миколаїв та 26 січня у Херсон, щоби провести прямі ефіри та надати слово місцевій громаді
Громадське радіо мовитиме у Херсоні та Миколаєві / Новини на Громадському радіо

Ми хочемо дізнатися, що насправді хвилює всю Україну, чим живуть люди у Херсоні та Миколаєві. Ми вважаємо, що кожен має право висловити свою думку і тому надаємо людям таку можливість.

Приходьте та слухайте наживо прямі виїзні ефіри Громадського радіо у вашому місті, а також отримайте нагоду поставити запитання нашим спікерам. Поговоримо про найважливіші проблеми міста з представниками влади та місцевою громадою. Наприклад, свою участь в ефірі, серед інших, вже підтвердив херсонський губернатор Андрій Гордєєв. 

25 січня з 10:00 — 12:00 год, МиколаївТРК «Март», вул. Адміральська, 31. Подія на Фейсбуці. 

26 січня, з 10:00 — 12:00 год, Херсон — Кризовий медіа-центр Херсон, вул. 9 січня, 30, оф.33. Подія на Фейсбуці. 

Слухайте також ефіри на сайті hromadskeradio.org або прямій трансляції на Фейсбук-сторінці Громадського радіо.

Ефіри проведуть досвідчені радіоведучі Михайло Кукін та Ірина Ромалійська

Ефіри відбудуться у рамках масштабного проекту «Громадське радіо у твоєму місті», в якому ми вирушаємо в поїздку по Україні, аби надати незаангажовану платформу для виступу місцевим активістам, владі та лідерам думок, а також зустрітися зі своїми слухачами та відповісти на всі ваші запитання.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+