Слухати

КВУ назвав найпродуктивніших депутатів 2017 року / Новини на Громадському радіо

КВУ назвав найпродуктивніших депутатів 2017 року

17 січня 2018 - 14:22
За рік було зареєстровано 1,3 тисяч проектів законів і ухвалено 162 закони

Найпродуктивнішими депутатами у 2017 році стали члени фракції «Блоку Петра Порошенка» Андрій Шинькович та Марія Іонова, а також член «Самопомочі» Ірина Подоляк.

Про це повідомляє організація «Комітет виборців України». Продуктивність було оцінено за кількістю законопроектів, які стали законами.

Законами стали по дев’ять законопроектів авторства Шиньковича та Іонової, а також вісім — Подоляк.

У той час 11 народних депутатів не зареєстрували жодного проекту закону за рік. П’ять із них є членами фракції «Опозиційний блок».

Серед депутатів, які не зареєстрували жодного проекту закону за 2017 рік, — Сергій Льовочкін, Дмитро Добкін, Євген Бакулін, Тарас Козак, Денис Омельянович із фракції «Опозиційний блок», позафракційні Павло Балога, Едуард Матвійчук, Тетяна Донець із НФ, Наталія Агафонова із БПП, а також нардепи-втікачі Сергій Клюєв та Олександр Онищенко.

У середньому в 2017 році один народний депутат зареєстрував 15 законопроектів.

Українські депутати минулого року подали в 300 разів більше законопроектів, ніж норвезькі. КВУ називає проблемою №1 українського парламенту - законодавчий спам.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+