Слухати

Латвієць, який був добровольцем в АТО та зник у Британії, мав легальну зброю, - поліція / Новини на Громадському радіо

Латвієць, який був добровольцем в АТО та зник у Британії, мав легальну зброю, - поліція

17 січня 2018 - 18:59
18 січня відбудеться розтин решток, які поліція знайшла у машині

У зниклого в Британії Міка Альпса була легальна зброя. Про це повідомляє поліція острова Гернсі на своїй сторінці Фейсбук. 

18 січня на острів прибуде патологоанатом, який зробить розтин залишків, які були знайдені у згорілій машині біля узбережжя Petit Bot. Після цього поліція зможе проаналізувати усю інформацію щодо інциденту. За словами поліції, розтин не допоможе індетифікувати особу померлого, але допоможе дізнатись більше про причини смерті. 

Нагадаю, що 15 січня поліція острова Гернсі підтвердила, що спалений автомобіль був зареєстрований на латвійського громадянина, добровольця АТО Мікуса Альпса. Його загибель поліцейські ще не підтверджують.

На острові Гернсі 14 січня зник громадянин Латвії, дорбоволець і волонтер, боєць 8-го окремого батальйону Української добровольчої армії Мікус Альпс (позивний Друг Мік). Комбат підрозділу «Червень» вважає, що Альпса вбили росіяни.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+