Слухати

РосЗМІ: 36 спортсменів знялися зі змагань після приїзду інспекторів допінг-контролю / Новини на Громадському радіо

РосЗМІ: 36 спортсменів знялися зі змагань після приїзду інспекторів допінг-контролю

17 січня 2018 - 22:35
Лише шість жінок взяли участь у фінальному етапі чемпіонату

З чемпіонату Сибірського федерального округу з легкої атлетики знялись 36 спортсменів. Про це повідомляє видання «Чемпіонат.com». Учасниці надали довідки про хворобу або просто не вийшли на старт після того, як на турнір прибули інспектори Російського антидопінгового агентства. Турнир проходив 13-14 січня в Іркутську. 

Заступник генерального директора Російського антидопінгового агентства Маргарита Пахноцька повідомила, що масова відмова спортсменів від виступу в Іркутську «стане приводом для роботи працівників відділу розслідувань» антидопінгового агентства.

Спортивний директор Всеросійської федерації легкої атлетики Андрій Крупорушніков в коментарі «Спорт-Експресу» заявив: «Звичайно, такого ми не очікували. При цьому давайте поки орієнтуватися на офіційні дані <…> Прямо зараз ми намагаємося зрозуміти глибину проблеми і виявити точну кількість спортсменів. Не здивуюся, якщо у половини з цього списку були звичайні життєві справи ».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+