Слухати

Сімох колишніх депутатів Ради Криму оголосили у розшук / Новини на Громадському радіо

Сімох колишніх депутатів Ради Криму оголосили у розшук

17 січня 2018 - 13:51
За версією прокуратури, екс-депутати ВР Криму «надавали Російській Федерації та її представникам допомогу в проведенні підривної діяльності проти України»

Прокуратура Автономної Республіки Крим оголосила у розшук сімох колишніх депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

За версією прокуратури, екс-депутати допомагали Російській Федерації під час анексії.

«Результатом надання такої допомоги стало входження території Автономної Республіки Крим до складу Російської Федерації та подальшої окупації півострова»,  — зазначають у прокуратурі.

Готуються клопотання про надання дозволу на затримання для їхньої участі у розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+