Слухати

У КНУ немає заборгованості за комунальні послуги, - ректорат / Новини на Громадському радіо

У КНУ немає заборгованості за комунальні послуги, - ректорат

17 січня 2018 - 13:14
Проректор університету Володимир Бугров повідомив Громадському радіо, що студенти перебуватимуть до березня на позааудиторному навчанні

Київський національний університет ім. Тараса Шевченка справно оплачує рахунки за комунальні послуги і зараз немає заборгованості.

Про це Громадському радіо повідомив проректор КНУ з науково-педагогічної роботи Володимир Бугров.

«Заборгованості немає. Ми сплатили за комунальні послуги за січень. Уже за лютий внесена передоплата. Більше того, ми три роки пробивали проект по Кіотському протоколу і виграли його. Буквально у лютому місяці вже почнуться роботи по плануванню утеплення трьох виставкових корпусів», — сказав Бугров.

Він обурився поширеним у ЗМІ повідомлення, що буцімто університет перевів студентів стаціонару на дистанційне навчання. За його словами, до 23 січня студенти перебувають на канікулах, а з 24 січня по 28 лютого — на позааудиторному навчанні. Бугров пояснив, чому університет ухвалив такий графік навчання.

«Навесні минуло року орган студентського самоврядування звернувся до ректора з двома проханнями. Перше — щоб студенти йшли на зимові канікули, склавши сесію, і тому перший семестр закінчується включно з сесією 31 грудня. Друге – зменшити перебування у корпусах у зимовий період, коли корпуси на Виставкому центрі холодні. Вони будувалися тоді, коли бочка нафти коштувала як бочка води. І там була приточна теплова вентиляція – нагрівання шляхом закачування гарячого повітря. Там є лекційні аудиторії, де немає батарей взагалі. Тому ми вирішили, що другий семестр ми зробимо таким, щоби все аудиторне теоретичне навчання йшло з 1 березня по 8 червня», — зазначив проректор.

Він додав, що навчання з 24 січня по 28 лютого факультети спланували таким чином, аби студенти займалися навчально-виробничими практиками поза межами університету, написанням курсових та дипломних робіт, а також іншими завданнями.

«Жодного переведення на дистанційне навчання немає. Зараз студенти перебувають на планових канікулах до 23 січня включно. Частина студентів навчається, бо так передбачено їхнім навчальним графіком», — наголосив Бугров.

Зокрема, зараз навчання триває у Військовому інституті, Коледжі геолого-розвідувальних технологій та Оптико-механічному коледжі, в Українському фізико-математичному ліцеї. 

Нагадаємо, 16 січня експерт з енергетики Андрій Герус заявив, що Київський національний університет ім. Тараса Шевченка скасував заняття до весни через відсутність коштів для оплати за тепло та електроенергію. Студент КНУ розповів, що викладачі не надали рекомендації та настанови щодо позааудиторного навчання.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+