Слухати

У Київського університету Шевченка немає заборгованості, - Київенерго  / Новини на Громадському радіо

У Київського університету Шевченка немає заборгованості, - Київенерго

17 січня 2018 - 17:04
Раніше в Міністерстві освіти та науки заявляли, що в університету невистачає коштів на опалення

У Київського національного університету імені Тараса Шевченка немає боргів за послуги ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» з тепло- та електропостачання. Про це Громадському радіо повідомили у прес-службі «Київенерго». 

Нагадаю, що раніше директор департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки (МОН) Олег Шаров повідомив Громадському радіо, що усім вищим навчальним закладам України не вистачає коштів на сплату комунальних коштів, тому вони структурують навчальний процес таким чином, аби зменшити ці витрати. А Міністерка освіти і науки Лілія Гриневич сьогодні пояснила, що автономія університетів дозволяє їм у відповідний спосіб структурувати навчальний процес.

Нагадаємо, 16 січня експерт з енергетики Андрій Герус заявив, що Київський національний університет ім. Тараса Шевченка скасував заняття до весни через відсутність коштів для оплати за тепло та електроенергію. Студент КНУ розповів, що викладачі не надали рекомендації та настанови щодо позааудиторного навчання.

У ректораті Громадському раідо повідомили, що університет справно оплачує рахунки за комунальні послуги і зараз немає заборгованості.

 

bez_imeni.jpg

Відповідь на запит Громадського радіо  // Громадське радіо
Відповідь на запит Громадського радіо
Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+