Слухати

Засудженого громадянина Грузії звільнили з в’язниці в «ЛНР» / Новини на Громадському радіо

Засудженого громадянина Грузії звільнили з в’язниці в «ЛНР»

17 січня 2018 - 21:17
За словами Теймураза Ніхотіна до в'язниці приїжджав спецназ «ЛНР» та бив ув'язнених

Теймураз Ніхотін, який у 2010 році був засуджений до 9 років позбавлення волі, звільнений з в’язниці на території «ЛНР». Про це Громадському радіо повідомив голова Східної правозахисної групи Павло Лисянський. 

«Це цивільний ув’язнений, не військовий та не політичний. За рішенням українського суду його звільнили ще у травні 2017 року, але бойовики «ЛНР» продовжували утримувати його у в’язниці. У нас на руках була так звана постанова «прокуратури ЛНР», яка говорила, що вони суди іноземної держави не визнають. І Теймураз мав і далі знаходитись у місці позбавлення волі. Через півроку нам нарешті вдалося його звільнити. 

Ще влітку 2017 року Теймураз дав інтерв’ю німецькій журналістці. Правозахисна група почала займатись його справою влітку. Ми ще за місяць знали, що його звільнять і готувались до цієї зустрічі», — розповів Павло Лисянський. 

Теймураз розповідав, що у в’язницю не потрапляє гуманітарна допомога, там немає кваліфікованої медичної допомоги, за відмову від роботи ув’язнених б’ють і саджають в карцер. Також у в’язнів немає права на адвоката, а в самій в’язниці - антисанітарія.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+