Слухати

Голів державних адміністрацій зобов’язали не залишати своїх областей на період негоди / Новини на Громадському радіо

Голів державних адміністрацій зобов'язали не залишати своїх областей на період негоди

18 січня 2018 - 09:59
3 головні речі в умовах негоди: забезпечення безпеки людей, чітка координація дій і мобілізація ресурсів, особиста відповідальність керівників на місцях

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко заявив, що Кабмін зобов’язав глав обласних державних адміністрацій, районних державних адміністрації та місцевого самоврядування  не залишати межі областей на час негоди. Про це повідомив «Урядовий портал».

«Подолання наслідків і оперативне реагування – ваш прямий обов’язок!, — заявив Геннадій Зубко. — Досить складною є ситуація в південних областях, де 17-19 січня очікуються сильні та дуже сильні снігопади, хуртовини, утворення снігового покриву висотою до 40 сантиметрів. Тому, крім розчищення транспортних магістралей, в першу чергу мають бути задіяні всі енергетичні служби областей для вчасного відновлення електромереж».

Він також нагадав, що за розчистку снігу відповідають органи місцевого самоврядування та Укравтодор.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+