Слухати

Хірурги у Херсоні пришили пацієнту відрізану руку  / Новини на Громадському радіо

Хірурги у Херсоні пришили пацієнту відрізану руку

18 січня 2018 - 10:21
Пошкоджена болгаркою, рука трималася лише на кістці та шкірі

Мешканець Антонівки у Херсонській області пошкодив руку під час роботи болгаркою у своєму дворі. Про це повідомляє місцеве херсонське видання. Нижче ліктя були перерізані м’які тканини та сухожилля, кінцівка трималася лише на кістці та шкірі. 

Родичі постраждалого викликати швидку. Медики наклали джґут та доставили 46-річного чоловіка в міську лікарню імені Карабелеша.

У постраждалого були перерізані дві артерії, він втратив близько 400 мл крові. Для того, щоб зшити другу артерію хірурги взяли сегмент вени з ноги чоловіка і зробили з неї вставку. Операцію проводили завідувач відділу хірургії Євген Гардубей, хірург В’ячеслав Свиридов та анестезіолог Юрій Сидорко

«Операція тривала три години і десять хвилин, але завершилася успішно», — розповів Євген Гардубей. 

Він також додав, що, якби вчасно не наклали джґут, постраждалий помер би від втрати крові за 15-20 хвилин після травми.

Зараз пацієнт вже може рухати пальцями. На нього чекає місячна реабілітація та ще одна операція мікрохірургами в Харкові.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+