Слухати

Одещина: через негоду знеструмлені міста. В Ізмаїлі дефіцит хлібу та води / Новини на Громадському радіо

Одещина: через негоду знеструмлені міста. В Ізмаїлі дефіцит хлібу та води

18 січня 2018 - 15:33
В Кілійському районі світло та вода є тільки у Вілковому

Ізмаїл Одеської області 18 січня був повністю знеструмленим через непогоду. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив мер Ізмаїла Андрій Абрамченко.

У місті призупинено роботу всіх котелень і насосних, а єдина лінія електропередач, яка веде до міста, не функціонує.

«Місто знеструмлене за єдиною лінією 110 кіловольт, яка йде з Арциза через Молдову. У зв’язку з цим відключено електропостачання котелень і насосних. Роботи з виявлення причин ведуться», — написав він.

Видання «Бессарабія.Інформ» пише, що в деяких районах Ізмаїла станом на другу половину дня четверга поступово починає повертатися тепло і відновлюється електропостачання, про що повідомляють місцеві жителі в соціальних мережах. В інших знеструмлених населених пунктах також ведуться роботи з нормалізації подачі води і тепла.

Також, за інформацією видання, в Ізмаїлі не працюють пекарні. Жителі повідомляють про дефіцит хлібу.

Оскільки централізоване водопостачання призупинено, містяни пішли за питною водою в магазини і полиці з водою в торгових точках швидко спорожніли.

Аналогічна ситуація спостерігається у населених пунктах Кілійського району. Як заявив глава місцевої районної ради Павло Бойченко, світло та вода є лише в селищі Вилкове. Інші населені пункти або частково, або повністю знеструмлені.

«Великі проблеми в енергетиці району. Багато поривів дерев та опор ліній електропередач. Багато аварійних відключень. Фактично всі населені пункти району за винятком сел. Вилкове частково або повністю знеструмлені. Вживаються заходи щодо відновлення подачі електрики насамперед на селище СРЗ у м. Кілія і соціально важливих об’єктів», — написав він.

dereva.jpg

Повалені дерева в Кілії // ФБ-сторінка Malench Malenko
Повалені дерева в Кілії
ФБ-сторінка Malench Malenko

dereva1.jpg

Повалені дерева // ФБ-сторінка Malench Malenko
Повалені дерева
ФБ-сторінка Malench Malenko

dereva3.jpg

Повалені дерева в Кілії // ФБ-сторінка Malench Malenko
Повалені дерева в Кілії
ФБ-сторінка Malench Malenko

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+