Слухати

Позивачів щодо майна в ОРДЛО звільнили від сплати судового збору

18 січня 2018 - 15:52
Як наголосив, нардеп Іван Вінник, «це буде однозначно і жодним іншим чином це тлумачення бути не може»
Позивачів щодо майна в ОРДЛО звільнили від сплати судового збору / Новини на Громадському радіо

Верховна Рада звільнила від сплати судового збору тих, хто подаватиме позови щодо свого майна на тимчасово непідконтрольних територіях Луганської і Донецької області. Про це повідомив представник Блоку Петра Порошенка, секретар комітету ВР з нацбезпеки Іван Вінник в кулуарах парламенту, повідомляє «112 Україна».

«В рамках і межах повноважень і норм, які встановлені цим законодавством, — це буде однозначно і жодним іншим чином це тлумачення бути не може. Збройну агресію здійснила РФ, поки не почне контролювати у повному обсязі свої кордони у межах визначеного міжнародного кордону Україна, це відповідальність РФ. В законі на неї покладається повна відповідальність за несення матеріальної чи нематеріальної шкоди Україні. Українці, будь-які суб’єкти публічного права, юридичні особи, фізичні мають право подавати майнові позови, ми навіть звільнили сьогодні від сплати відповідного судового збору за подання таких позовів», — уточнив Вінник.

Нагадаємо, Верховна Рада 18 січня ухвалила закон № 7163 «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях». Документ відносить до окупованих територій особливі райони Донецької і Луганської області, на якій діє окупаційна адміністрація РФ. Датою початку окупації з посиланням на інший закон визначено 20 лютого 2014 року. На Росію, як державу-агресора покладено відповідальність за порушення прав людини на окупованих територіях. Серед «документів», які видаються на окупованих територіях, Україна визнає лише довідки про народження та смерть.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+