Слухати

В «ЛНР» заборонили користуватися зв'язком Vodafone в «держустановах» (ДОКУМЕНТ)

18 січня 2018 - 17:41
Відвідувачам «держустанов» також заборонено проносити в «держструктури» включені мобільні телефони з сім-картами українських операторів
В «ЛНР» заборонили користуватися зв’язком Vodafone в «держустановах» (ДОКУМЕНТ) / Новини на Громадському радіо

На окупованих територіях Луганської області заборонили «держслужбовцям» і працівникам місцевих «органів влади» користуватися сім-картами Vodafone. Про це пишуть мешканці «республіки» в соцмережах.

Користувачі опублікували «ВКонтакте» копію «розпорядження» ватажка «ЛНР» Пасічника про заборону використання «держслужбовцями» «республіки» мобільного зв’язку оператора Vodafone, пише informator.media.

Зокрема, в «документі говориться, що «держслужбовцям» і «чиновникам» заборонено проносити за місцем «держслужби» засоби зв’язку з сім-картами українських стільникових операторів — Vodafone, Київстар, Інтертелеком, Lifecell.

Забороняється також «використовувати за місцем «служби» засоби зв’язку з сім-картами зазначених операторів».

Відвідувачам «держустанов» також заборонено проносити в «держструктури» включені мобільні телефони з сім-картами українських операторів.

Правда, з цього правила є винятки. Користуватися послугами Vodafone та інших українських мобільних операторів можна «держслужбовцям і чиновникам, які мають спеціальні письмові дозволи керівників держорганів».

vodafon.jpg

В "ЛНР" намагаються обмежити користування послугами Vodafone // vk.com
В «ЛНР» намагаються обмежити користування послугами Vodafone
vk.com

vodafon1.jpg

В "ЛНР" намагаються обмежити користування послугами Vodafone // vk.com
В «ЛНР» намагаються обмежити користування послугами Vodafone
vk.com

Нагадаю, з 11 січня на території ОРДЛО немає зв’язку українського мобільного оператора Vodafone.
Відучора тривають ремонтні роботи в «сірій зоні» Донбасу по відновленню пошкодженої лінії зв’язку. Представник мобільного оператора Vodafonе заявив, що о 12:00 за київським часом сьогодні, 18 січня, зв’язок заново почне працювати. На даний момент ніяких офіційних повідомлень оператор Vodafone не оприлюднював.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+