Слухати

YouTube піклується про здоров’я: компанія видалятиме відео флешмобу ковтання капсул з гелем для прання / Новини на Громадському радіо

YouTube піклується про здоров'я: компанія видалятиме відео флешмобу ковтання капсул з гелем для прання

18 січня 2018 - 09:22
Флеш-моб з ковтання прального засобу не підтримує і компанія-виробник

Tide Pod Challenge — мережевий флешмоб, що стартував ще у 2015-ому році, але набрав обертів на початок цього року. Люди викладають на YouTube відео, на яких вони ковтають капсулу з пральним засобом.

YouTube заявив, що видалятиме будь-які відео, що стосуватимуться цього флешмобу. Про це повідомили BuzzFeedNews. Компанія вирішила видаляти ролики, тому що вони суперечать правилам, які забороняють публікувати матеріали, котрі закликають до небезпечних дій з ризиком фізичних пошкоджень. 

tide-pod-challenge-has-teens-popping-poisonous-laundry-pods-in-their-mouthsjpg-a409c4cfc605f538.jpg

YouTube блокуватиме відео небезпечного флеш-мобу //
YouTube блокуватиме відео небезпечного флеш-мобу

Раніше, компанія Procter & Gamble, яка володіє брендом Tide, теж запустила рекламну кампанію з закликом не використовувати капсули з гелем для прання ні для якої мети, крім, власне, прання.

До складу капсули входять, зокрема, такі небезпечні для організму людини речовини, як етанол, перекис водню та деякі полімери. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+