Слухати

Закарпаття: геологи відкрили нове родовище золота

18 січня 2018 - 21:11
Крім цього родовища, за даними Державної служби геології та надр України, також знайдені три золоторудні родовища: Мужіївське, Берегівське, Сауляк
Закарпаття: геологи відкрили нове родовище золота / Новини на Громадському радіо

Державна служба геології та надр України підтвердила попередню оцінку нового великого родовища золоторудних родовищ в Рахівському районі Закарпатської області.

Про це повідомили в Державній службі геології та надр України.

«Великий результат здобуто в пошуковій оцінці покладів золотої руди в Рахівському районі Закарпатської області. На підставі проведених раніше бурових, гірничих і лабораторних робіт, Рахівської геолого-пошукової партії Львівської ГРЕ виконана оцінка прогнозних ресурсів золота в кількості 2,4 т.», — говориться в релізі відомства.

Знахідку планують розробляти в геологорозвідувальних місіях. Очікується, що об’єкти підготують для залучення інвестицій і переведення їх в ранг золоторудних родовищ.

Крім цього родовища, за даними Держгеонадр, в Україні також знайдені три золоторудні родовища: Мужіївське, Берегівське, Сауляк.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+