Слухати

МЗС радить українцям дотримуватися вимог надзвичайного стану у Туреччині / Новини на Громадському радіо

МЗС радить українцям дотримуватися вимог надзвичайного стану у Туреччині

19 січня 2018 - 12:48
Влада Туреччини продовжила надзвичайний стан на три місяці

Міністерство закордонних справ рекомендує громадян України дотримуватися режиму надзвичайного стану, продовженого владою Туреччини ще на три місяці.

Про це повідомляє консульська служба МЗС.

«Туреччина продовжила надзвичайний стан у країні на три місяці. Рекомендації громадянам України дотримуватися встановлених вимог залишаються чинними», — йдеться у повідомленні.

У разі виникнення нагальних питань із приводу перебування у Туреччині можна звертатися на «гарячу лінію» консула: Анкара  +90 539 550 98 98, +90 312 442 15 93; Стамбул +90 530 612 55 77.

Вперше надзвичайний стан було введено після спроби військового перевороту в Туреччині у ніч на 16 липня 2016 року. Зранку наступного дня влада країни оголосила, що заколот придушено і почали проводити масові арешти. Загалом було заарештовано 50 тисяч військових, чиновників, суддів, поліцейських і викладачів. Введення у Туреччині режиму надзвичайного стану означає, що країна буде жити за певними і правилами.

Серед особливих заходів — введення комендантської години, заборона мітингів та масових демонстрацій, заборона руху транспорту у певні години. Крім того, поліція може зупиняти громадян на вулиці для перевірки документів, тому їх варто завжди носити при собі.

Також під час надзвичайного стану владою можуть прийматися закони воєнного часу.

Парламент Туреччини в шостий раз продовжив надзвичайний стан, який було введено після невдалої спроби державного перевороту в 2016 році.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+