Слухати

НАЗК знайшло конфлікт інтересів у діяльності голови Держкіно Іллєнка

19 січня 2018 - 16:23
У Держкіно працює двоюрідна сестра Іллєнка
НАЗК знайшло конфлікт інтересів у діяльності голови Держкіно Іллєнка / Новини на Громадському радіо

Національне агентство з питань запобігання корупції вважає, що у діяльності голови Державного агентства України Пилипа Іллєнка з питань кіно у період 20162017 років Пилипа Іллєнка був конфлікт інтересів.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Конфлікт міг виникнути через те, що начальницею відділу державного регулювання кіновідеопрокату Держкіно є Марія Іллєнко — двоюрідна сестра голови агентства. На думку НАЗК, родинні звязки могли вплинути на рішення Пилипа Іллєнка про заохочувальні виплати для працівників.

Читайте також: Які фільми зніматимуть в Україні за державні гроші?

«У цьому випадку є факт порушення вимог Закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Також вказане діяння містить ознаки адміністративного правопорушення, пов’язаного із корупцією, відповідальність за яке передбачено статтею 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення», — пояснює НАЗК.

Пилипа Іллєнка запросили прибути 25 січня до Національного агентства, аби пояснити можливий конфлікт інтересів.

Читайте також: Зараз у виробництві понад 100 фільмів, які фінансує держава, — Іллєнко

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+