Слухати

Очільник Держкіно Іллєнко пояснив видачу премій своїй двоюрідній сестрі

19 січня 2018 - 23:00
Глава Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко має намір оскаржити дії НАЗК в суді
Очільник Держкіно Іллєнко пояснив видачу премій своїй двоюрідній сестрі  / Новини на Громадському радіо

Глава Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко прокоментував інформацію, оприлюднену НАЗК, про нібито вчинення ним адміністративного правопорушення у зв’язку з виплатою премій його двоюрідній сестрі, яка обіймає посаду начальника відділу державного регулювання кіновідеопрокату Держкіно.

«Марія Іллєнко працює у цьому відділі з 1996 року (я в той час ще навчався на другому курсі університету). Керівником цього відділу вона була призначена на початку 2011 року тодішньою очільницею Держкіно Катериною Копиловою. За весь час роботи на державній службі, а це 22 роки, в жодного керівника зауважень до роботи Марії Іллєнко не було», — написав очільник Держкіно на своїй сторінці у Facebook. 

Він зауважив, що чинне законодавство України щодо державної служби та запобігання корупції не визначає двоюрідних братів і сестер близькими особами і не містить заборон щодо їх роботи в підпорядкування одне одному.

Посадовець також підкреслив, що безпосереднім керівником начальника відділу державного регулювання кіновідеопрокату є начальник управління, до якого входить цей відділ, а не голова Держкіно.

«Ми з Марією Іллєнко ніколи не проживали разом, не вели спільного господарства, ніколи не мали і не маємо спільної власності, не займалися спільно бізнесом (вона підприємницькою діяльністю взагалі ніколи не займалася), ніколи не позичали одне одному гроші, не вчиняли разом жодних правочинів, не були членами одних і тих же політичних партій або громадських організацій, практично не проводимо спільно дозвілля і навіть в гостях одне в одного буваємо раз у кілька років», — додав Пилип Іллєнко.

Водночас він підтвердив видачу премій Марії Іллєнко, проте зауважив, що премії вона отримувала на загальних піставах, так само як і інші керівники структурних підрозділів Держкіно, в порядку, що визначений відповідним положенням про преміювання співробітників Держкіно за поданням керівника відповідного управління.

«Ніяких «окремих» премій вона не отримувала», — пояснив посадовець.

За його словами, згідно електронної декларації за 2016 рік, весь дохід отриманий Марією Іллєнко (включно з податками), склав аж 112 345 грн. за весь рік разом з усіма преміями!

Зазначимо, що згідно з декларацією Марії Іллєнко за 2016 рік, вона 186 943 гривень заробітної плати.

Так, глава Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко заявив про те, що має намір оскаржити дії НАЗК в суді.

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції викликало для пояснень Голову Державного агентства з питань кіно Пилипа Іллєнка, який виплачував «заохочувальні» премії двоюрідній сестрі

У Нацагентстві заявили, що подібні дії він вчиняв знаходячись в умовах реального конфлікту інтересів, що є порушенням вимог відповідного закону.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+