Слухати

Пентагон назвав Росію однією з п'яти головних загроз США

19 січня 2018 - 22:14 127
Відтепер не тероризм, а стратегічне суперництво між країнами є головною проблемою для національної безпеки США, - сказано у Національній оборонній стратегії країни

У п’ятницю, 19 січня, Пентагон оприлюднив нову Національну оборонну стратегію США (National Defense Strategy, NDS).

Вона базується на стратегії нацбезпеки країни, яку раніше підписав президент США Дональд Трамп.

«Відтепер не тероризм, а стратегічне суперництво між країнами є головною проблемою для національної безпеки США», - сказано у Національній оборонній стратегії країни 

Так, Пентагон назвав Росію, Китай, КНДР і Іран порушниками світового спокою і загрозою для американської безпеки, п’ятою загрозою було названо  продовження активності терористичних угруповань.

Для протидії загрозам Міноборони США планує зосередитися на трьох основних напрямках: підвищенні боєготовності армії, зміцненні діючих альянсів і реформі самого відомства - для підвищення швидкості роботи бюрократичного апарату.

Також у США збираються модернізувати стратегічну авіацію, міжконтинентальні балістичні ракети і атомні підводні ракетоносці.

Серед основних напрямків для зміцнення партнерства в тексті документа називається Індо-Тихоокеанський регіон, Близький Схід і НАТО.

Зазначимо, у США оприлюднили тільки частини з новою Національної оборонної стратегії країни, так як повний текст документу засекречено.

Востаннє така стратегія публікувалася 10 років тому, до цього виходили Національні військові стратегії.

Як раніше повідомляло Громдське радіо, на початку 2018 року Мінфін США пообіцяв оголосити нові санкції проти РФ. ЗМІ дізналися про 50 кандидатів. Як відзначають російські видання, разом з членами сімей, як вимагає закон, їх може бути близько 300.

 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+