Слухати

В Vodafone заявили про відновлення мобільного зв’язку в ОРЛО

19 січня 2018 - 14:48
На непідконтрольній території Донецької області мобільний зв’язок ще не відновився
В Vodafone заявили про відновлення мобільного зв’язку в ОРЛО / Новини на Громадському радіо

Мобільний зв’язок від оператора Vodafone на тимчасово непідконтрольній території Луганської області поновлюється. Про це Громадському радіо повідомила прес-секретар Vodafone Вікторія Рубан.

«Зв’язок відновлюється, мережу ми піднімаємо, підняли в Луганській області. Бачимо, що у людей має відновитися зв’язок. Але Донецьку область ми не бачимо. Там об’єкти не відновлюються. Ми не розуміємо, з якої причини», — сказала Вікторія Рубан.

Вона підкреслила, що компанія мала можливість відремонтувати кабель в одному місці.

«Ми його відремонтували. Цей магістральний кабель дав би можливість відновити зв’язок на більшій частині Донецької та Луганської областей», — сказала Вікторія Рубан.

Втім, за її словами, зв’язок є лише в Луганській області.

«Це означає, що об’єкти зв’язку в Луганську, які були відновлені після аварії, працюють», — пояснила прес-секретарка Vodafone.

Вона зазначила, що в Донецьку об’єкти зв’язку компанії не працюють.

Один з підконтрольних бойовикам інтернет-ресурсів повідомив, що під час відновлювальних робіт, була обстріляна бригада ремонтників. Зазначається, що це сталося біля села Весела Гора (підконтрольна «ЛНР» територія).

Разом з тим, Вікторія Рубан уточнила, що ремонтні роботи проводилися поблизу міста Щастя, між блокпостами на лінії розмежування.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+