Слухати

Близько 390 громадян України залишаються в Єгипті через складні метеоумови

20 січня 2018 - 20:07
Два рейси з Єгипту в Україну затримуються через метеорологічні умови

Два рейси з Єгипту в Україну затримуються через метеорологічні умови. Вживаються заходи, щоб відправити літаки вже найближчим часом. . 

Про це у коментарі Громадському радіо повідомив представник департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич.

«Вчорашні три рейси вилетіли до України. Вчорашні вчора вилетіли до України, сьогодні – один зранку. Отже, ці три вилетіли. Залишається 2. Ще два. Один готується до відправлення. Пасажири, мабуть, невдовзі приступлять до реєстрації. Але в цілому літак технічно обслуговується і готується до відправлення. Відліт іншого призначений на 2 годину ночі 21 січня», — зазначив Василь Кирилич.

Він також повідомив, що наразі близько 390 громадян України наразі залишаються в Єгипті через складні метеоумови

Зазначимо, що вчора повідомлялося про те, що в Єгипті через піщану бурю «застрягли» майже 300 українців.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+