Слухати

Порошенко попросив УПЦ МП допомагати людям на окупованих територіях / Новини на Громадському радіо

Порошенко попросив УПЦ МП допомагати людям на окупованих територіях

20 січня 2018 - 19:52
Глава держави також попросив церкву сприяти процесу звільнення заручників

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з митрополитом Української Православної церкви Онуфрієм та віце-спікеркою Верховної Ради Іриною Геращенко попросив церкву надавати гуманітарну допомогу людям на окупованих територіях.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

«Глава держави також звернувся до Церкви за підтримкою для тих, хто перебуває на окупованих територіях та в наданні їм гуманітарної допомоги», — зазначили в адміністрації президента.

Порошенко подякував українським церквам за підтримку процесу звільнення українських заручників та підтримку їхніх родин.

«Я буду дуже вітати допомогу Церкви у звільнені політичних в’язнів, які перебувають на території Росії. Україна готова до рішучих кроків щодо повернення наших хлопців та дівчат додому», — наголосив Петро

Митрополит Онуфрій пообіцяв робити усе від нього залежне для подальшого звільнення українців. Раніше він розповів, що Київ передав списки на обмін ув’язненими приблизно 10 на 10 людей.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+