Слухати

На фінансування Українського інституту у 2018 році піде не менше 20 мільйонів гривень

21 січня 2018 - 15:41
На фінансування відомства піде частина з 77 млн, які виділені на загальні потреби публічної дипломатії
На фінансування Українського інституту у 2018 році піде не менше 20 мільйонів гривень / Новини на Громадському радіо

На фінансування Українського інституту цього року піде частина коштів, виділених на загальні потреби публічної дипломатії.

Про це в ефірі Громадського радіо повідомила перший секретар МЗС, координаторка проекту Український інститут Ірина Шум.

За її словами, йдеться про суму, не меншу за 20 мільйонів гривень

«На загальні потреби публічної дипломатії виділено 77 мільйонів гривень, які були минулого року, але цього року вони будуть розподілені по-іншому. В першу чергу це є потреби публічної дипломатії МЗС, але частина з них піде на Український інститут. Зараз я не готова сказати про конкретну цифру, але це однозначно буде не менше, ніж 20 мільйонів гривень», повідомила Ірина Шум.

Нагадаємо, проект Українського інституту – установи, яка презентуватиме сучасну Україну за кордоном, було презентовано на початку минулого року. 

Першим кроком до розробки концепції та статуту установи стало вивчення світового досвіду функціонування подібних інституцій в інших державах (Британська Рада, Гете Інститут, Польський інститут, Чеський центр, Австрійський культурний форум, Американський простір тощо), а також консультації з керівництвом іноземних культурних інституцій в Україні.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, три пілотні відділення Українського інституту планувалося відкрити до кінця 2017 року — у Берліні, Варшаві та Парижі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+