Слухати

Продовольча допомога ООН для Донбасу припиниться до кінця лютого / Новини на Громадському радіо

Продовольча допомога ООН для Донбасу припиниться до кінця лютого

22 січня 2018 - 19:01
Про це заявив заявив міжнародний аналітик та колишній речник спостережної місії ОБСЄ в Україні Майкл Боцюрків

Продовольча допомога ООН для Донбасу завершиться до кінця лютого. Про це в коментарі Українській службі «Голосу Америки» сказав міжнародний аналітик та колишній речник спостережної місії ОБСЄ в Україні Майкл Боцюрків.

«Світова програма з надання продовольчої допомоги ООН WFP (Всесвітньої продовольчої програми), що надається вразливим верствам населення, на які вплинув конфлікт на сході України триватиме до кінця лютого 2018 року і потім завершиться, — сказав Майкл Боцюрків. — Протягом цього часу люди продовжуватимуть отримувати ваучери, чи грошову допомогу, яка дозволить їм купувати продукти харчування на місцевих ринках».

Причинами припинення програми він назвав нестачу коштів та складність доступу до регіону. 

Згідно з офіційною інформацією WFP, в Україні з листопада 2014 року до червня 2017 року програма надала продовольчу допомогу 970 тисячам осіб у охоплених конфліктом регіонах Донецької та Луганської областей.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+