Слухати

Суд передав апеляцію ДМС щодо Саакашвілі у касацію / Новини на Громадському радіо

Суд передав апеляцію ДМС щодо Саакашвілі у касацію

22 січня 2018 - 15:48
Питання про відвід колегії суддів вирішуватиме інший суддя

Київський адміністративний апеляційний суд розглянув апеляційну скаргу щодо надання захисту лідерові партії «Рух нових сил» та екс-президенту Грузії Міхеїлу Саакашвілі.

Про це повідомила кореспондентка Громадського радіо.

За її словами, суд ухвалив, що питання про відвід колегії суддів вирішуватиме інший суддя. Суд вирішив задовольнити заяву Саакашвілі про відвід складу суду частково.

Відтак справу передали «для визначення судді у порядку, встановленому частиною 1 статті 301 КАС України для вирішення питання підслідності».

У іншій частині клопотання Саакашвілі відмовили.

Нагадаємо, зранку 22 січня у Київському апеляційному адміністративному суді розпочався розгляд апеляції Управління ДМС України у Київській області на рішення Окружного адмінсуду Києва від 3 січня щодо лідера «Руху нових сил» та екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі.

3 січня Окружний адміністративний суд Києва остаточно відмовив Міхеїлу Саакашвілі в наданні статусу біженця.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+