Слухати

Завдяки Facebook покинута в «Жулянах» кішка з блакитними очима знайшла нову родину / Новини на Громадському радіо

Завдяки Facebook покинута в «Жулянах» кішка з блакитними очима знайшла нову родину

22 січня 2018 - 10:58
В аеропорту жінка, яка не мала на тварину документів, залишила її біля терміналу, а сама пішла проходити паспортний контроль

В аеропорту «Жуляни» пасажирка рейсу «Київ-Мінськ» покинула кішку з блакитними очима на Терміналі. Про це на сторінці в ФБ повідомила речниця Міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни) Галина Богданенко.

За її словами, жінка прийшла на рейс з кішкою на руках, коли її не пустили на рейс з твариною, здивувалася, випустила кішку на терміналі та пішла проходити паспортний контроль.

За словами Галини Богданенко, на вигляд тварині 7-8 місяців, у неї блакитні очі. Вони звернулася до людей з пропозицією прихистити кішку, а згодом доповіла, що бажаючі знайшли.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+